Home UZAYTEKNO HİLECİLER PUBG MOBILE’DEN MEN EDİLECEK
UZAYTEKNO - 31 Ekim 2019

HİLECİLER PUBG MOBILE’DEN MEN EDİLECEK

En popüler mobil oyunlardan PUBG MOBILE yeni bir anti-hile sistemiyle birlikte günde en az 3000 hileciyi oyundan men edecek.

PUBG MOBILE’in oyun ekibi gelişmiş gerçek zamanlı tespit teknolojisi barındıran, iyileştirilmiş bir anti-hile sistemi geliştirdiğini açıkladı. Yeni sistemle birlikte günde en az 3000 hileci oyundan men edilecek. Bu yeni hile tespit teknolojisinin, şüpheli yazılım ve değiştirilmiş oyun verilerini tarayarak, sıra dışı oyun aktivitelerini takip etme özelliği var. Böylece hileciler tespit edilip oyundan men edilebilecek. Bu yeni sistem, sürekli değişen ve gelişen “hackleme” ve hile yöntemlerine karşı her defasında güncel kalabilecek. Devasa ve sürekli büyüyen bir veritabanıyla karşılaştırma yaparak şüpheli yazılımları verimli bir şekilde tespit edebilecek.

HİLEYE KARŞI 100 KİŞİLİK EKİP

Bu yeni sisteme ek olarak, PUBG MOBILE’da her gün hile tespiti için yoğun bir şekilde çalışan yüzden fazla kişiden oluşan bir “anti-hile güvenlik ekibi” bulunuyor. Güvenlik ekibi oyunun raporlama sisteminden gelen bilgileri gözlemleyerek, ek yazılım ve diğer hack veya hile yöntemleri kullananların oyun ortamından yasaklanmasını sağlıyor. Bütün bu önlemler sayesinde PUBG MOBILE günde en az 3000 hileciyi tespit edip, 10 yıllığına oyundan men edebilecek.

DOĞRULANMIŞ HİLECİLERİN ID’LERİ YAYINLANIYOR

Yeni anti-hile sistemi ve güvenlik ekibi dışında ayrıca PUBG MOBILE Türkiye ekibi Facebook sayfasında, doğrulanmış hilecilerin ID’lerini düzenli olarak duyurmaya da devam ediyor. Türk oyunculardan gelen bu talebi dikkate alan PUBG MOBILE geliştiricileri, en yeni 0.15.0 güncellemesiyle birlikte hilecilerin ID numarasını ekleyen bir özellik de getirdi.

BAĞLANTILI HABERLER

PUBG MOBILE’DAN CADILAR BAYRAMI GÜNCELLEMESİ

PUBG MOBILE GÜNCELLENDİ: EMOJİLER ARTIK PARÇALANABİLİR

COMMAND & CONQUER MERAKLILARINA MÜJDE!