Home UZAYTEKNO KADERİNİZİN PEŞİNDEN GİTMEK İÇİN 27 EKİM’İ BEKLEYİN
UZAYTEKNO - 6 Eylül 2020

KADERİNİZİN PEŞİNDEN GİTMEK İÇİN 27 EKİM’İ BEKLEYİN

World of Warcraft’ın Yeni Genişleme Paketi Shadowlands 27 Ekim'de çıkıyor. Dünyalar arası diyarda kendi kaderinizi kendiniz belirleyeceksiniz.

Abonelik tabanlı çevrimiçi rol yapma oyununun sekizinci genişleme paketinde oyuncular; öteki dünyanın ücra köşelerine yolculuk edip oyunun seyrini değiştiren ahitler kurabilecek, Lanetliler Kulesi Torghast’ın sürekli değişen zorluklarını alt ederek kendi efsanevi eşyalarınızı oluşturabilecek ve dünyaların arasındaki diyarda kendi kaderini kendi belirleyebilecek.

FANİ RUHLARIN GEÇMİSLERİYLE HESAPLAŞTIĞI YER: SHADOWLANDS

Azeroth’un parçalanmış gökyüzünün ötesinde sonsuz ahiretlerin yer aldığı bir diyar olan Shadowlands yatıyor. Fani ruhlar burada geçmişleriyle hesaplaşıyor, yeni amaçlar keşfediyor ya da ebedi bir ıstırapla karşı karşıya kalıyor. Azeroth’un koruyucuları, Shadowlands’e adım atar atmaz karmaşa içinde bir diyarla karşı karşıya gelecek. Erdemli ruhlar hatalı şekilde Maw’un ebedi karanlığına bırakılırken öteki dünyanın farklı diyarlarına hükmeden ahitler, Shadowlands’in en önemli kaynağı olan animanın giderek azalması nedeniyle yıkım ve çalkantıyla başbaşa kalıyor. Uzun zaman önce hapsedilen kadim bir kötülük zincirlerini kırmak için güç toplarken oyuncuların öteki dünyanın bilinmeyen köşelerini keşfetmesi, kendi prensip ve amaçlarına uygun bir ahitle işbirliği yapması ve sonunda bu diyara denge getirmesi gerekiyor.

Shadowlanda’de oyuncular Warcraft evreninin en gizemli köşelerinden birini keşfedecek.”

“Shadowlands’de oyuncular Warcraft evreninin en gizemli köşelerinden birini keşfetme şansı bulacak.” açıklamasında bulunan Blizzard Entertainment Başkanı J. Allen Brack, sözlerine şöyle devam ediyor: “Ayrıca ahitlerini seçerken oyunda bugüne kadar verdikleri en zorlu kararlardan birini vermeleri gerekecek. Bu karar, genişleme paketi boyunca sahip olacakları deneyimin neredeyse tüm yönlerini etkileyecek. Shadowlands’in ekim ayındaki çıkışının ardından oyuncuların nasıl yollar izleyeceğini görmeyi iple çekiyoruz.”

Ölüm, Azeroth’ta Yükseliyor

Genişleme paketinin çıkışından önce gerçekleşecek özel bir etkinlik boyunca Azeroth, Sylvanas’ın yaptıklarının sonuçlarına katlanmak zorunda kalacak: “Ölümün Yükselişi.” Bu sınırlı süreli etkinlik, oyuncuları dünyalar arasındaki perdenin parçalandığı yer olan Icecrown’un buzlarla kaplı topraklarına gönderecek. Scourge’un yaşayan ölülerinin yeniden uyanışı, çok daha şeytani güçlerin harekete geçeceğinin habercisi olacak.
“Ölümün Yükselişi”, Shadowlands çıkışına yaklaşırken gerçekleşecek büyük genişleme paketi öncesi güncellemesinin bir parçası. Oyuncuları yeni Shadowlands öncesi seviye sınırı olan 50’ye taşıyacak yenilenmiş seviye atlama deneyimi, yeni World of Warcraft başlangıç deneyimi Sürgün Adası, sınıflar ve yeteneklere gelecek güncellemeler ve çok daha fazlası bu güncellemede oyuncularını bekliyor.

Shadowlands Öncesinde İzleyeceğiniz Yolu Seçin

Shadowlands yolculuklarına hazırlanmak isteyen oyuncular, genişleme paketi için bugünden itibaren ve https://blizz.ly/PrePurchaseShadowlands adresi üstünden Shadowlands Temel Sürüm (yalnızca dijital), genişleme paketini içeriyor ve oyunculara öncekilere kıyasla daha hesaplı bir giriş seviyesi deneyimi sunuyor.
Shadowlands Kahraman Sürümü (yalnızca dijital), genişleme paketinin yanı sıra şunları içeriyor: Oyunculara çıkış döneminde Shadowlands’e hazır olma şansı sunacak bir karakter takviyesi ve tamamlandığında Vestments of the Eternal Traveler transmog setini kazandıran yeni bir görev serisini açan Ensorcelled Everwyrm bineği.
Shadowlands Epik Sürüm (yalnızca dijital), Kahraman Sürümü’ndeki tüm içeriklere ek olarak Anima Wyrmling yoldaşını, Wraithchill kozmetik silah efektini, özel bir görsel efekte sahip Eternal Traveler’s Hearthstone’u ve 30 günlük oyun süresini içeriyor.
Shadowlands Koleksiyon Sürümü (sadece perakende), Epik Sürüm’deki tüm içerikleri kapsayan bu sınırlı üretim kutulu set ayrıca fiziksel dünyayı süsleyecek şu içeriklerle geliyor: Ahitlerin sembollerini taşıyan dört rozet, Icecrown’un üstündeki parçalanmış gökyüzünü gözler önüne seren bir fare altlığı, sert kapaklı Shadowlands Sanatı kitabı ve Shadowlands müzik albümünü indirmekte kullanabileceğiniz bir kod.

KOLEKSİYON SÜRÜMÜ 13 EKİM’DE GÖNDERİLECEK

Koleksiyon Sürümü’nün 13 Ekim 2020’de perakendecilere gönderilmeye başlanması planlanıyor. Shadowlands’in dijital bir kopyasını satın aldıktan sonra bunu Koleksiyon Sürümü’ne yükselten oyuncular, yaptıkları ilk alıma göre otomatik olarak Blizzard Bakiyesi elde edecek.
Kahraman ve Epik Sürümlerindeki tüm avantajlar ön sipariş verilir verilmez açılacak. Ayrıca, World of Warcraft: Shadowlands’in herhangi bir sürümü için ön sipariş veren oyuncular pandaren ve müttefik ırkları kullanarak ölüm şövalyeleri oluşturabilecek.