Home UZAYTEKNO KEANU REEVES OYUN TANITIMINDA
UZAYTEKNO - 24 Haziran 2019

KEANU REEVES OYUN TANITIMINDA

Los Angeles’ta gerçekleşen Elektronik Eğlence Fuarı’nda sahne alan Hollywood yıldızı Keanu Reeves oyun tanıttı.

Hazırlayan: Ulaş Akyürek

CD Project Red şirketinin Nisan 2020’de çıkacak olan oyunu Cyberpunk 2077’nin sunumu sırasında sahneye Keanu Reeves çıktı ve oyun ile ilgili duygularını şöyle aktardı: “Orada olmanın, geleceğin sokaklarında yürümenin düşüncesi gerçekten nefes kesici”. Konuşması sırasında bir seyircinin “Sen nefes kesicisin” diye bağırması üzerine Reeves “Sen nefes kesicisin, hepiniz nefes kesicisiniz” şeklinde karşılık verdi.

BİRAZ REHBER, BİRAZ MANİPÜLATİF

Cyberpunk 2077 oyunuyla ile ilgili BBC’ye konuşan Keanu Reeves, canlandıracağı karakter “Johnny Silverhand” ile ilgili birkaç detay açıkladı. Keanu Reeves sözlerinde “Johnny Silverhand” karaketerinin biraz rehber, biraz da manipülatif özelliklere sahip bir kişiliğe sahip olduğunu belirtti.

Keanu Reeves ayrıca oyuncuların oynayacağı karakter olan V ile ilgili olarak da şunları anlattı: “V olarak oynayacağınız karakterde sadece görünüşünüz, cinsiyetiniz veya ne giydiğiniz gibi şeyleri belirlemiyorsunuz. Karakterinizi istediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz. Hacker mı olmak istiyorsunuz? Daha güçlü olmak mı? Ya da daha zeki mi veya daha fazla problem çözen mi olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunları değiştirebiliyorsunuz. Oyun da size göre değişiyor. Yaptığınız seçimler, yaşadığınız anlar ile gerçekten de istediğiniz yolu seçmiş olma hissiyatına kapılıyorsunuz.”

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: CYBERPUNK 2077

TÜRK OYUN PAZARINDA HEDEF 1 MİLYAR DOLAR

TÜRK OYUNCULARIN YÜZDE 28’İ NE KADAR SÜRE OYUN OYNADIKLARINI EBEVEYNLERİNDEN GİZLİYOR