Home UZAYTEKNO PUBG MOBILE’DAN CADILAR BAYRAMI GÜNCELLEMESİ
UZAYTEKNO - 17 Ekim 2019

PUBG MOBILE’DAN CADILAR BAYRAMI GÜNCELLEMESİ

PUBG MOBILE, iOS ve Android cihazlara gelen yeni güncellemeyle birlikte “Cadılar Bayramı” temalı içerikler sunmaya başladı.

Türkiye’nin ve dünyanın en çok oynanan mobil oyunu PUBG MOBILE bugün merakla beklenen yeni içerik güncellemesi 0.15.0’i yayınladı. Yeni silah ve araçlar, yepyeni özellikler içeren güncelleme ile birlikte Survive Till Dawn – Zombi Modu güncellendi.

GÜNCELLEME İLE EKLENEN ÖZELLİKLER

0.15.0 içerik güncellemesi kapsamında tüm PUBG MOBILE haritalarına ve oyun türlerine eklenen yeni özellikler arasında şunlar yer alıyor:

BRDM-2 Amfibik Zırhlı Araç: Oyuncular sadece işaret fişeği ile çağrılabilen ve alınan hasarı azaltan bu özel tankla hem karada hem de suda yolculuk edebilecekler.

Çıkıntılara Tutunma: Uzun süredir beklenen çıkıntılara tutunma özelliği ile oyuncular binalar ve konteynerler arasında tırmanarak daha önce erişilemeyen noktalara gidebilecekler.

Desert Eagle: Tüm tabancalar arasında en yüksek hasara ve namlu çıkış hızına sahip bu yeni tabanca, kurşun başına 62 hasar verir. Lazer Nişangâh, Holografik Nişangâh, Silah Lazeri ve şarjör eklentilerine hazır halde geliyor.

Petrol Varilleri: Tüm haritalarda bulunabilen araç petrol varilleri üzerlerine birkaç kurşun atarak patlatılabiliyor.

Grafiti: Oyuncular artık dört farklı grafiti tipiyle kendi işaretlerini savaş alanına bırakabilecekler.

Silah iyileştirmeleri ve ek düzenlemeler: M16A4, Vector, UMP45 ve MK47 Mutant silahları yeni eklentiler, mühimmat türleri ve taşıma kapasitelerinin yanı sıra diğer performans ve grafik iyileştirmeleri ile geliştirildi.

CADILAŞTIRILMIŞ CANAVARLAR DENEYİMİ

PUBG MOBILE bu yılın başında Resident Evil 2 ile gerçekleştirdiği ortaklık kapsamında oyuna Survive Till Dawn modunu ekleyerek, zombileri savaş alanına çıkarmıştı. Bugünden itibaren oyuncular, yenilenmiş objeler ve “cadılaştırılmış” canavarlarla birlikte tamamen yeni bir deneyim sunan Survive Till Dawn zombi moduyla “Cadılar Haftası” ruhuna bürünebilecekler. Ayrıca terk edilmiş fabrikalar ve kalelerde bulunan yeni bir düşman insan grubu da oyuna ekleniyor. Oyuncular bu yeni düşmanları yenerek daha iyi ödüller kazanabilecek. Zombileri öldürmek ise hem zombilere hem de diğer oyunculara karşı etkili özel biyolojik savaş ekipmanları kazandıracak.

Oyuncular yeni güncellemeye ücretsiz olarak App Store ve Google Play üzerinden erişebilecekler.