Home UZAYTEKNO PUBG MOBILE’DE “YABANİ ÖFKE” SEZONU
UZAYTEKNO - 8 Kasım 2019

PUBG MOBILE’DE “YABANİ ÖFKE” SEZONU

PUBG MOBILE’de bugün gelen güncelleme ile birlikte oyun severler yeni 4v4 takımlı ölüm maçı haritasına, yeni silahlara, evcil hayvan sistemine ve karakterlere kavuşuyor.

PUBG MOBILE, bugün gelen 0.15.5 içerik güncellemesi ile oyunculara tamamen yenilenen Royale Pass sezonunu sunmaya başladı. Güncelleme ile birlikte yeni bir TDM haritası, “Şahin” evcil hayvanı ve daha fazlasını içeren birçok iyileştirme ve yenilik ekleniyor.

GİZEMLİ ANTİK HARABELERDE GEÇİYOR

“Yabani Öfke” temalı güncelleme oyun severleri Royale Pass 10. sezonu başlarken yeni silahlar, araçlar ve yeni görünümlerle tanıştırıyor. Yoğun bitki örtüsü ve gizemli antik harabeler arasında kalan labirent gibi patikalar içinde geçen PUBG MOBILE’ın yeni Takımlı Ölüm Maçı moduna özel sunulan yeni “Harabeler” haritasında oyuncular düşmanlarıyla kafa kafaya geliyor, güçlü bir savunma ya da takım stratejisi geliştirmek için çalışıyorlar. Bu modda oyuncular, harita üzerinde herhangi bir yerde canlanabildikleri için, daha yoğun çatışmalar yaşanıyor. Dahası, bu oyun moduyla birlikte oyunu oynama süresi daha kısaldığı için, oyuncular için kendilerini daha çok kaptıracakları bir oyun deneyimi yaşayacaklar.

11 KASIM’DA ŞAHİN GELİYOR

Yeni güncelleme Vikendi haritasına özel yeni silah ve araçlar getiriyor. Yeni MP5K taşınabilir hafif makineli silah, 900 RPM’lik atış oranı ve düşük geri tepme yeteneklerine sahipken, yeni araç Zima ise karlı yüzeyde kolay kullanımı ve zor hasar alan yapısıyla yeni stratejiler üretmenizi sağlayacak. PUBG MOBILE oyuncuları, tüm bunlarla birlikte 11 Kasım günü ilk yoldaşları “Şahin”e kavuşacaklar. “Şahin” kanatlarını açarak, oyunculara savaş alanında eşlik edecek.

İŞTE GÜNCELLEMEYLE GELEN DİĞER YENİLİKLER

  • Platinum ve Crown Tier’lar için Sezon Sistemi’nde Tier Koruması Eklendi
  • Güncellenmiş 8 günlük ödüller
  • Yenilenmiş Arcade Modu
  • Takım kurma kanal geliştirmeleri
  • Klan durumu detayı eklendi
  • Görevler için takım kurma önerileri
  • Ek oyun içi iyileştirmeler