Home UZAYTEKNO SUALTINDA 4K ÇEKİM KEYFİ
UZAYTEKNO - 10 Ekim 2019

SUALTINDA 4K ÇEKİM KEYFİ

Dronmarket, 100-150 metre derinlikte 4K çekim yapabilen Gladius Mini'yi tanıttı: "Görüntü ve videolarınızı canlı aktarabilirsiniz."

İnsansız hava ve sualtı araçlarının satışının yanısıra İHA ticari pilot eğitimi ve sertifikası veren Dronmarket, sualtında 4K çekim keyfi yaşayabileceğiniz cihazı tanıttı: Gladius Mini… Dronmarket yetkilileri “Gladius Mini, 100-150 metre derinliğe inebilen, su altı keşfi yapabilen, 4K çekim özelliğine sahip canlı görüntü aktarımı yapan bir cihazdır” diyor ve ekliyor:

SUALTINDA GECE GÜNDÜZ KULLANILABİLİR

Gladius Mini

“Teknolojinin kullanım alanları her geçen gün artmakta ve su altı ekipmanları da gelişen teknoloji ile çağa uygun şekilde gelişmektedir.”

Görüntü ve videolarınızı canlı yayın olarak aktarabilirsiniz. Su altında gece gündüz fark etmeksizin kullanılabilir. Gemi yolculuğunuzda okyanus, deniz vs. fark etmeden her türlü su da yaşayacağınız olası bir sorunda su altında sizin için göreve hazırdır.”

“Dalgıçların suya giremeyeceği tehlikeli sularda ve olumsuz hava şartlarında dalgıçların yerine göreve hazırdır. Su altı keşifleriniz için ve aynı zamanda arama kurtarma faaliyetlerinde, gemilerin su altından kontrolünde, barajların rezervuar kontrolünde kullanılmak için geliştirilmiştir.”

SUALTINDA TEHLİKESİZ ÇEKİM YAPILABİLİYOR

4K çekim yapan Gladius Mini

“Araç, baraj rezervuar kontrolü, batık arama, arama kurtarma, gemi ve yat altı hasar tespiti, balık yetiştiriciliği ve balıkçılık gibi birçok sektörde çözümler üreten bir su altı ekipmanıdır.”

“Gladius Mini su altı aracı, kullanıcılara su altında tehlike yaşamadan çekim yapma, hasar tespiti saptama, arama kurtarma faaliyetlerinde bulunma gibi imkanlar sunmaktadır.”

Fotoğraflar: Dronmarket

BAĞLANTILI HABER VE MAKALELER: 

UZAYDAN OKYANUS DİBİNE… NASA, DENİZALTI ORPHEUS İLE DİP SIRLARI ÇÖZECEK

‘BUGÜNKÜ MARSLILAR YERALTINDA YAŞIYOR OLABİLİR’

DRONE HELİKOPTER SATÜRN’ÜN UYDUSUNU KEŞFEDECEK