Home UZAYTEKNO WARCRAFT MERAKLILARINA MÜJDE!
UZAYTEKNO - 30 Ekim 2019

WARCRAFT MERAKLILARINA MÜJDE!

Warcraft III: Reforged oyununun multiplayer betası bu hafta başlıyor. İlk etapta yalnızca orc ve insan ırklarıyla oynanabilecekse de, önümüzdeki haftalarda yeni ırklar ve oyun modları eklenecek.

Oyun severlerin merakla beklediği “Warcraft III: Reforged”ın multiplayer betası bu hafta oynanmaya sunulacak. İlk etapta yalnızca orc ve insan ırklarıyla 1v1 ve 2v2 eşleşmeli oyunlar oynanabilecekse de gelecek haftalarda Undead ve Night Elf ırklarının da oynanabilir olacak.

İLK DAVETİYELER “SPOILS OF WAR”I SİPARİŞ EDENLERE

İlk davetiyeler oyunun “Spoils of War” sürümünü ön sipariş etmiş olanlara giderken ikinci dalgada Warcraft III: Reforged standart sürümü ön sipariş edenler ve çok daha fazla kişiye davetiye gidecek.

WARCRAFT III REFORGED

SÜRPRİZLER BEKLİYOR

Oyunseverler oyunun betasına girmeyi ve herkesten önce oynamayı garantilemenin yanı sıra Spoils of War sürümünde ilave bazı sürprizler de karşılaşacak. World of Warcraft’ta bir adet Meat Wagon bineği, Heroes of the Storm’da Thrall, Anub’arak, Jaina ve Tyrande kahramanları, Hearthstone’da ise Third War kart sırtı kazandırmanın yanında Spoils of War sürümünden elde edeceğiniz çeşitli bonuslar olacak.

İŞTE BONUSLAR

Warcraft III: Reforged Kostümleri

Champion of the Horde Thrall

Daughter of the Seas Proudmoore

Fallen King Arthas

Emerald Nightmare Cenarius

Overwatch

Oyuncu simgeleri: Human, Orc, Undead, Night Elf ve Lich King

Hareketli spreyler: Footman, Grunt, Ghoul ve Archer

WARCRAFT III: REFORGED’deki karakterler…

WARCRAFT III: REFORGED NEDİR?

Warcraft III: Reforged Blizzard Entertainment’ın 2002 yılında çıkardığı dünyaca ünlü gerçek zamanlı strateji oyununun Warcraft III: Reign of Chaos ve ödüllü eklenti paketi Warcraft III: The Frozen Throne’un baştan aşağı yenilenmiş versiyonu.

Fotoğraf: Twitter

BAĞLANTILI HABERLER

FENOMEN OYUNDA “BALKABAĞI ZOMBİ” DÖNEMİ

COMMAND & CONQUER MERAKLILARINA MÜJDE!

MARUL, UZAY YOLCULUKLARINI NASIL ETKİLER?